Self Speed Date

4 444 Kč
Na dotaz

KDY: neděle 21. dubna

ČAS: 9:00 - 17:00

KDE: Ateliér Kamily Vodochodské (Betlémské náměstí 1004/8)

REZERVACE: info@awen.cz

Kategorie: workshopy

Každý den se cítit skvěle?

Jak se oblékat, líčit a chovat sama k sobě, aby ses cítila dobře a žila spokojený život?

Všude okolo nás je spousta rad a informací, co bychom měli a neměli dělat. Občas se v tom ztrácíme, hledáme, utrácíme velké peníze za to cítit se ve svém životě dobře. Většina z nás zažívá to stejné - nevíme, jak podtrhnout svou jedinečnost a dobře se o sebe starat - co nám sluší, jaké produkty si pořídit, jak komunikovat sama se sebou a porozumět si, co vlastně chci.

Můžeš tomu udělat přítrž a přijít využít našich cenných zkušeností z celkem tří oblastí, které každé ráno řeší téměř všechny ženy na světě - oblékání, líčení, sebenaplnění.

Připravili jsme pro Tebe celodenní rande sama se sebou. Celodenní program plný tří přednášek a tří osobních konzultací s profesionálkami. Díky své účasti na workshopu budeš po jednom dni vědět, jak si sestavit efektivní šatník, jak se líčit a jak naslouchat svému nitru, co vlastně chceš. Na osobních konzultacích se navíc budeš moci věnovat Tvému osobnímu tématu a otázkám.

Self Speed Date je určeno pro ženy, které:

krystalnemají moc času a chtějí efektivně získat co nejvíce informací,

krystalrády o sebe pečují,

krystalchtějí o sebe pečovat lépe,

krystalhledají cestu sama k sobě a chtějí si porozumět,

krystalchtějí si udělat pěkný den ve společnosti dalších žen,

krystalchtějí žít lepší a kvalitnější život. 

Pro koho naopak program není určený?:

krystalpro ty, co jsou spokojeny s tím, jak to mají,

krystalprofesionálky z oborů slow fashion, líčení, wellbeing.

Zajímají Tě reference o naší práci?:

krystalKamila Vodochodská je módní návrhářka, stylistka a koučka s mnohaletou praxí. Má za sebou stovky navržených modelů a zrealizovaných stylingů. Pomáhá svým klientům najít takový osobní způsob oblékání, který bude sloužit a pomáhat jim samým k tomu, aby se cítili dobře.

krystalLenka Klimentová je vizážistka s mnohaletou praxí a zkušenostmi. Podílí se na mnoha zajímavých projektech a spolupracuje se značkami na fashion focení a korporátních eventech. Zároveň se věnuje individuálnímu líčení na svatby, plesy, apod. a osobním konzultacím.

krystalKristýna Farkašová je osobnostní koučka a byznys mentorka, která učí ženy, jak být udržitelné sama k sobě a naslouchat si v osobním i pracovním životě. Kristýna má za sebou ocenění jako Podnikatelka roku v Praze, je finalistkou udržitelných cen SDGs se semifinalistku Eon Energy Globe. Její start up EBUU byl Czech Crunchem zařazen mezi 11 nejinspirativnějších eko byznysů v Čechách. 

Ptáš se, jaký bude den s námi? Máme rády milou a laskavou atmosféru. Čeká na Tebe centrum historické Prahy, pohoštění a milí lidé. Během dne se si poslechneš přednášky, absolvuješ soukromé konzultace či líčení a z doplňkových cvičení o sobě získáš nové informace. Na konci dne možná budeš mít nové přítelkyně spolumotivátorky:)

7 důvodů, proč se registrovat?

krystalmáme prostor jen pro 9 účastnic,

krystalna jednom místě získáš informace o oblékání, líčení i wellbeing,

krystalběhem jednoho dne se Tobě a Tvým tématům budou věnovat hned tři profesionálky,

krystalstrávíš laskavý den, který věnuješ jen sama sobě,

krystalzískáš 10% slevu na naše další produkty,

krystalbudeš odcházet s obsahem, který do Tvého života přinese změnu k lepšímu.

krystaltakto dohromady zaplatíš méně, než kdybys nás navštívila postupně.

Pokud bys obsah Self Speed Date absolvovala s každou z nás zvlášť, zaplatíš téměř 6 000 Kč. Takto zaplatíš jen 4444 Kč. Hodnota Self Speed Date je ale hlavně v sebevědomí, které Ti přinese do života a v cítění se dobře ve své kůži. Takto za den v hodnotě jedněch kozaček získáš návod, jak lépe nakupovat, lépe se o sebe starat a žít spokojeněji po zbytek Tvého života.

Váháš jestli je to pro Tebe to pravé? Zavolej Kristýně na 776 099 113 a ona Ti zodpoví otázky a pomůže s rozhodnutím.

Máš obavu, že to nebude fungovat a Self Speed Date se Ti nevyplatí? V případě Tvé nespokojenosti máš konzultaci navíc od každé z nás zdarma.

Rezervuj si své místo na info@awen.cz

 

PS: I my jsme byly kdysi na začátku cesty a rády se s Tebou podělíme o všechno, co víme dnes a co nám přináší sebejistotu a radost do života.