Mentoringový proces

13 333 Kč
Na dotaz

Máš chuť se v životě osobně nebo profesně posunout, konečně se vydat vlastní cestou, ale chybí Ti síla, nebo nevíš, jak na to? Právě od toho jsem tady. Budu Tvůj průvodce a partner. Během 3 až 6 měsíců se Ti budu individuálně věnovat a projdu s Tebou cestu k postavení či učesání svého života či projektu. Pomůžu Ti odhalit odpovědi, které máš v sobě více nebo méně skryté. Kde bude potřeba, pomůžu svou zkušeností.

V ceně je proces o 12 sezeních o 120 minutách s mentorem během tří až šesti měsíců. Tato sezení Ti dají strukturovaný nástroj, jak provést velké změny ve svém projektu během relativně krátkého času. 

Je možné každé sezení platit zvlášť (1111 Kč/sezení). 

Tato sezení jsou součástí komplexního procesu a nelze je oddělit zvlášť, protože na sebe navazují a metodika se odlišuje od Koučovacího Rozhovoru.

V ceně je až 90 minut, které budeme věnovat Tobě či Tvému projektu a nastavení akcí k posunu.

Termín si spolu určíme ihned po Tvé objednávce.

Kategorie: mentoring

Jakou mentoringovou podporu Ti můžu nabídnout?

Osobní - Hledáš ve svém životě vyrovnanost, štěstí a pohodu? Chceš minimalizovat stres a zkrátka zpomalit, najít a obnovit vnitřní spokojenost a radost? 

Během našich dvanácti schůzek si dáme koučovací rozhovory které pomohou odhalit Tvá stanoviska a cíle. Rozhovor vždy doplníme o rady a Tvé možnosti, jak se v životě posunout dál. Můžeme se věnovat seberozvoji, wellbeing, nastavení správné pomoci, józe, ajurvédě či mým 12 pilířům udržitelnosti k sobě sama, apod.

Pracovní - máš vymyšlený projekt a nevíš, jak se do něj pustit? Nebo už běží a něco vázne?Během našich dvanácti schůzek si dáme koučovací rozhovory které pomohou odhalit Tvá stanoviska a cíle. Rozhovor vždy doplníme o rady a Tvé možnosti, jak se v životě posunout dál. V druhé půlce našich sezení se budeme bavit o profesních radách a možnostech, jak Tebe a Tvůj projekt posunout dál.

Kdo jsem?

Jsem duchovní člověk s devítiletým vzděláním vědce - antropologa. Respektuji dokonalost lidských těl, a proto je mojí cestou tzv. brain-based koučování, které vychází z poznatků současné neurovědy. Koučování je nástroj, který Tě provede k transformací k Tvým cílům. Ať už se týkají vnitřního či vnějšího světa.

Správné koučování není o radách, ale o nalezení Tvých vlastních odpovědí prostřednictvím rozhovoru zaměřeného na řešení, ne na problém.

Zkoumání člověka se věnuji už 18 let. Vystudovala jsem archeologii, biologickou antropologii a základy brain-based koučování. Díky seberozvoji jsem našla sama sebe a spokojenost ve vlastním životě. Každodenně do svého života začleňuji jógu, ajurvédu, wellbeing a další holistické přístupy, které vycházejí z tisíciletých tradic i nových výzkumů.

Projektům se věnuji více než 10 let. Už na vysoké škole jsem se spolupodílela jsem se na GAČR, vedla vlastní doktorát a GAUK 

V roce 2015 jsem odešla do reklamní branže, kde jsem se dostala až na pozici Development Directora - spolupodílela jsem se na rozvoji agentury a návrzích pro naše současné i potenciální klienty. Toto období mi dalo obrovské projektové a marketingové know how.

Během mateřské dovolené jsem vymyslela vlastní start up Ebuu - půjčovnu a cirkulární obchod pro děti a jejich rodiče. Ebuu byla teprve třetí půjčovna pro děti na světě a v České republice získala řadu cen a prošla akceleračním programem pro projekty s potenciálem změnit svět. V roce 2022 nás Czech Crunch zařadil mezi 11 nejinspirativnějších udržitelných firem v republice. Přesto přišel čas posunout se dál a já teď mám možnost předávat své zkušenosti dál coby mentorka. 

Co je to mentoring?

Mentor je rádce a podpora pro někoho, kdo se na svou cestu teprve vydává, nebo má pocit, že mu právě daná osoba může pomoci například k profesnímu růstu. Své mentorování kombinuji s koučováním, protože si myslím, že každý jdeme svou cestou a ta naše vyšlapaná může být inspirativní, ale nemusí být ta pravá pro ostatní. Věřím, že skutečný mentoring je o podpoře potenciálu mentorované osoby, aby dosáhla vlastní plné síly. 

Co je to koučování?

Je to proces, během kterého dostáváte individuální podporu, vedení a zpětnou vazbu s cílem Vám pomoci a dosáhnout Vašich konkrétních osobních a profesních cílů.

Co je to brain-based koučování?

 Je to koučování, které napomáhá k trvalým pozitivním změnám pomocí zvyšování kvality myšlení.

Co se během Vašeho Mentoringového procesu bude dít?

 1. určíme si Vaše projektové cíle (1. sezení)
 2. zvolíme si strategii, jak cílů dosáhnout (2. sezení)
 3. půjdeme za Vašimi cíli (3.-11. sezení)
 4. společně se ohlédneme a oslavíme Vaše úspěchy na projektu (12. sezení)

Pro koho je například Mentoringový  proces vhodný? Pro ty, kteří:

 • chtějí posunout svůj nápad dopředu,
 • chtějí posunout svůj projekt,
 • hledají cestu ve vlastní profesní realizaci,
 • vedou svůj projekt sami, ale ocení zkušeného partnera na cestu,

Pro koho jsem vhodná jako mentorka?

 • pakliže je pro Vás důležitá empatie a přátelský přístup,
 • jsem tu pro všechny, kteří to potřebují a chtějí,
 • pro ty, kteří na sobě a svém životě chtějí pracovat,
 • Awen. se specializuje na práci se ženami, ale moje přístupy jsou stejné kdybych koučovala ženy i muže, takže pokud jsi muž a váháš, zda se mnou nechat koučovat, je to možné:)
 • pro někoho, kdo svému podnikání dává přesah,
 • Určitě Vám musím být sympatická. Představte si, že bychom spolu trávili příští půl rok a Vy byste mě nebrala jako osobu, se kterou ráda trávíte čas ;)

Jak sezení probíhá?

 • online - poskytnu Vám link pro online spojení,
 • osobně - pakliže se rádi potkáte osobně, můžeme se domluvit,
 • v případě online sezení je potřeba, abyste si zajistil/a funkční přijímač a internetové spojení a webový prohlížeč. Zbytek obstarám já:)
 • výsledkem našeho sezení jsou Vaše poznámky. Ochota je realizovat je už na Vás po našem sezení:),
 • Pokud se sezení nemůžete zúčastnit a a) zjistíte to do 24 hodin od plánované schůzky - sezení po dohodě přesuneme na datum, které se hodí nám oběma, b) méně jak 24 hodin před sezením propadá částka za toto dané sezení a není možná náhrada,
 • 14 dní po zaplacení sezení a jeho nevybrání si ho či nezapočetí procesu, je možné od smlouvy odstoupit,
 • Uskutečnit sezení či započetí procesu jste povinni do 3 měsíců od objednávky. Pokud si naopak do tří měsíců od objednávky sezení nevyberete, či nezačnete proces, nemáte nárok na náhradu.