Mentoringový rozhovor

999 Kč
Na dotaz

Osobní či pracovní mentoring

V ceně mentoringového rozhovoru je až 90 minut, které budeme věnovat Tobě či Tvému projektu a nastavení akcí k posunu. Do ceny se započítává i můj čas rešerše, analýzy a přípravy na schůzku.

Termín si spolu určíme do dvou dnů po Tvé objednávce.

Kategorie: mentoring

Jakou mentoringovou podporu Ti můžu nabídnout?

Osobní - Hledáš ve svém životě vyrovnanost, štěstí a pohodu? Chceš minimalizovat stres a zkrátka zpomalit? Ostatní to často nechápou a nerozumí Ti? Během naší schůzky si dáme koučovací rozhovor, který pomůže odhalit Tvá stanoviska a cíle. V druhé půlce našeho sezení se budeme bavit o radách a Tvých možnostech, jak se v životě posunout dál. Můžeme se věnovat seberozvoji, wellbeing, nastavení správné pomoci, józe, ajurvédě či mým 12 pilířům udržitelnosti k sobě sama apod.

Pracovní - máš vymyšlený projekt a nevíš, jak se do něj pustit? Nebo už běží a něco vázne? Během naší schůzky si dáme koučovací rozhovor, který pomůže odhalit Tvá stanoviska a cíle. V druhé půlce našeho sezení se budeme bavit o profesních radách a možnostech, jak Tebe a Tvůj projekt posunout dál.

Kdo jsem?

Jsem duchovní člověk s devítiletým vzděláním vědce - antropologa. Respektuji dokonalost lidských těl, a proto je mojí cestou tzv. brain-based koučování, které vychází z poznatků současné neurovědy. Koučování je nástroj, který Tě provede k transformací k Tvým cílům. Ať už se týkají vnitřního či vnějšího světa.

Správné koučování není o radách, ale o nalezení Tvých vlastních odpovědí prostřednictvím rozhovoru zaměřeného na řešení, ne na problém.

Zkoumání člověka se věnuji už 18 let. Vystudovala jsem archeologii, biologickou antropologii a základy brain-based koučování. Díky seberozvoji jsem našla sama sebe a spokojenost ve vlastním životě. Každodenně do svého života začleňuji jógu, ajurvédu, wellbeing a další holistické přístupy, které vycházejí z tisíciletých tradic i nových výzkumů.

Projektům se věnuji více než 10 let. Už na vysoké škole jsem se spolupodílela jsem se na GAČR, vedla vlastní doktorát a GAUK 

V roce 2015 jsem odešla do reklamní branže, kde jsem se dostala až na pozici Development Directora - spolupodílela jsem se na rozvoji agentury a návrzích pro naše současné i potenciální klienty. Toto období mi dalo obrovské projektové a marketingové know how.

Během mateřské dovolené jsem vymyslela vlastní start up Ebuu - půjčovnu a cirkulární obchod pro děti a jejich rodiče. Ebuu byla teprve třetí půjčovna pro děti na světě a v České republice získala řadu cen a prošla akceleračním programem pro projekty s potenciálem změnit svět. V roce 2022 nás Czech Crunch zařadil mezi 11 nejinspirativnějších udržitelných firem v republice. Přesto přišel čas posunout se dál a já teď mám možnost předávat své zkušenosti dál coby mentorka. 

Co je to mentoring?

Mentor je rádce a podpora pro někoho, kdo se na svou cstu teprve vydává, nebo má pocit, že mu právě daná osoba může pomoci například k profesnímu růstu. Své mentorování kombinuji s koučováním, protože si myslím, že každý jdeme svou cestou a ta naše vyšlapaná může být inspirativní, ale nemusí být ta pravá pro ostatní. Věřím, že skutečný mentoring je o podpoře potenciálu mentorované osoby, aby dosáhla vlastní plné síly. 

Co je to koučování?

Je to proces, během kterého dostáváš individuální podporu, vedení a zpětnou vazbu s cílem Ti pomoci a dosáhnout Tvých konkrétních osobních a profesních cílů.

Co je to brain-based koučování?

Je to koučování, které napomáhá k trvalým pozitivním změnám pomocí zvyšování kvality myšlení.

Co se během Vašeho Mentoringového rozhovoru bude dít?

 1. formou rozhovoru Ti pomůžu odhlalit pravdu a ideální řešení,
 2. pomůžu Ti nastavit akci, kterou vykročit.
 3. nasdílím své zkušenosti, 
 4. nastíním možné cesty,
 5. případně předám kontakty na osvědčené lidi z oboru, kteří Vám můžou v cestě pomoci (pokud to nejsem já sama :) ).

Pro koho je například Mentoringový rozhovor vhodný? Pro ty, kteří:

 • chtějí posunout svůj nápad dopředu,
 • hledají rychlé řešení,
 • potřebují jednorázově podpořit,
 • potřebují rozlousknout nastalou situaci a svůj postoj k ní. 

Pro koho jsem vhodná jako mentorka?

 • pakliže je pro Tebe důležitá empatie a přátelský přístup,
 • jsem tu pro všechny, kteří to potřebují a chtějí,
 • pro ty, kteří na sobě a svém životě chtějí pracovat,
 • Awen. se specializuje na práci se ženami, ale moje přístupy jsou stejné kdybych koučovala ženy i muže, takže pokud jsi muž a váháš, zda se mnou nechat mentorovat, je to možné:)
 • Určitě Ti musím být sympatická. Představ si, že bychom spolu trávili příští půl rok a Ty bys mě nebral/a jako osobu, se kterou rád/a trávíš čas ;)

Jak sezení probíhá?

 • online - poskytnu Ti link pro online spojení,
 • osobně - pakliže se rád/a potkáš osobně, můžeme se domluvit,
 • v případě online sezení je potřeba, abyste si zajistil/a funkční přijímač a internetové spojení a webový prohlížeč. Zbytek obstarám já:)
 • výsledkem našeho sezení jsou Tvé poznámky. Ochota je realizovat je už jen na Tobě po našem sezení:),
 • Pokud se sezení nemůžeš zúčastnit a a) zjistíš to do 24 hodin od plánované schůzky - sezení po dohodě přesuneme na datum, které se hodí nám oběma, b) méně jak 24 hodin před sezením propadá částka za toto dané sezení a není možná náhrada,
 • 14 dní po zaplacení sezení a jeho nevybrání si ho či nezapočetí procesu, je možné od smlouvy odstoupit,
 • Uskutečnit sezení či započetí procesu jsi povinnen/a do 3 měsíců od objednávky. Pokud si naopak do tří měsíců od objednávky sezení nevybereš, či nezačneš proces, nemáš nárok na náhradu.