Voucher Mentoringový rozhovor

999 Kč
Na dotaz

Tvá blízká duše si zaslouží více sebelásky a spokojenosti či má projekt nebo nápad na projekt a potřebovala by pomocníka, průvodce? Přeješ jí, aby se vydala svou vlastní cestou a chceš ji podpořit v ukotvení se ve svém životním nebo pracovním snu? Daruj jí/jemu Mentoringový rozhovor se mnou.

V ceně Mentoringového rozhovoru je až 90 minut, které budeme věnovat Tvé/Tvému blízkému či jejímu/jeho projektu a nastavení akcí k posunu. Do ceny se započítává i můj čas rešerše, analýzy a přípravy na schůzku.

Voucher je možné dodat ve fyzické i online podobě.

Kategorie: mentoring

Jakou mentoringovou podporu můžu nabídnout?

Osobní - Hledá Tvůj blízký ve svém životě vyrovnanost, štěstí a pohodu? Chce minimalizovat stres a zkrátka zpomalit? Ostatní to často nechápou a nerozumí jí/mu? Během naší schůzky si dáme koučovací rozhovor, který jí/mu pomůže odhalit  její/jeho stanoviska a cíle. V druhé půlce našeho sezení se budeme bavit o radách a jejích/jeho možnostech, jak se v životě posunout dál. Můžeme se věnovat seberozvoji, wellbeing, nastavení správné pomoci, józe, ajurvédě či mým 12 pilířům udržitelnosti k sobě sama apod.

Pracovní - má Tvůj blízký člověk vymyšlený projekt a neví, jak se do něj pustit? Nebo už běží a něco vázne? Během naší schůzky si dáme koučovací rozhovor, který pomůže odhalit její/jeho stanoviska a cíle. V druhé půlce našeho sezení se budeme bavit o profesních radách a možnostech, jak Tvého blízkého/blízkou a její/jeho projekt posunout dál.

Kdo jsem?

Jsem duchovní člověk devítiletým vzděláním vědce - antropologa. Respektuji dokonalost lidských těl, a proto je mojí cestou tzv. brain-based koučování, které vychází z poznatků současné neurovědy. Koučování je nástroj, který Tě provede k transformací k Tvým cílům. Ať už se týkají vnitřního či vnějšího světa.

Správné koučování není o radách, ale o nalezení vašich odpovědí prostřednictvím rozhovoru zaměřeného na řešení, ne na problém.

Projektům se věnuji více než 10 let. Už na vysoké škole jsem se polupodílela jsem se na GAČR, vedla vlastní doktorát a GAUK 

V roce 2015 jsem odešla do reklamní branže, kde jsem se dostala až na pozici Development Directora - spolupodílela jsem se na rozvoji agentury a návrzích pro naše současné i potenciální klienty. Toto období mi dalo obrovské projektové a marketingové know how.

Během mateřské dovolené jsem vymyslela vlastní start up Ebuu - půjčovnu a cirkulární obchod pro děti a jejich rodiče. Ebuu byla teprve třetí půjčovna pro děti na světě a v České republice získala řadu cen a prošla akceleračním programem pro projekty s potenciálem změnit svět. V roce 2022 nás Czech Crunch zařadil mezi 11 nejinspirativnějších udržitelných firem v republice. Přesto přišel čas posunout se dál a já teď mám možnost předávat své zkušenosti dál coby mentorka.

 Co je to mentoring?

Mentor je rádce a podpora pro někoho, kdo se na svou cstu teprve vydává, nebo má pocit, že mu právě daná osoba může pomoci například k profesnímu růstu. Své mentorování kombinuji s koučováním, protože si myslím, že každý jdeme svou cestou a ta naše vyšlapaná může být inspirativní, ale nemusí být ta pravá pro ostatní. Věřím, že skutečný mentoring je o podpoře potenciálu mentorované osoby, aby dosáhla vlastní plné síly.

 Co je to koučování?

Je to proces, během kterého dostáváš individuální podporu, vedení a zpětnou vazbu s cílem Ti pomoci a dosáhnout Tvých konkrétních osobních a profesních cílů.

Co je to brain-based koučování?

Je to koučování, které napomáhá k trvalým pozitivním změnám pomocí zvyšování kvality myšlení. 

Co se během Mentoringového rozhovoru bude dít?

 1. formou rozhovoru pomůžu odhlalit pravdu a ideální řešení,
 2. pomůžu nastavit první kroky, kterými se vydat, 
 3. nasdílím své zkušenosti, 
 4. nastíním možné cesty,
 5. případně předám kontakty na osvědčené lidi z oboru, kteří můžou v cestě pomoci. 

Pro koho je například Mentoringový rozhovor vhodný? Pro ty, kteří:

 • chtějí posunout svůj nápad dopředu,
 • hledají rychlé řešení,
 • potřebují jednorázově podpořit,
 • potřebují rozlousknout nastalou situaci a svůj postoj k ní.

Pro koho jsem vhodná jako mentorka?

 • pakliže je pro Tebe důležitá empatie a přátelský přístup,
 • jsem tu pro všechny, kteří to potřebují a chtějí,
 • pro ty, kteří na sobě a svém životě chtějí pracovat,
 • Awen. se specializuje na práci se ženami, ale moje přístupy jsou stejné kdybych koučovala ženy i muže, takže pokud jsi muž a váháš, zda se mnou nechat koučovat, je to možné:)
 • určitě Ti musím být sympatická. Představ si, že bychom spolu trávili příští půl rok a Ty byst mě nebral/a jako osobu, se kterou rád/a trávíš čas ;)

Jak sezení probíhá?

 • online - poskytnu Ti link pro online spojení,
 • osobně - pakliže se rádi potkáš osobně, můžeme se domluvit,
 • v případě online sezení je potřeba, aby sis zajistil/a funkční přijímač a internetové spojení a webový prohlížeč. Zbytek obstarám já:)
 • výsledkem našeho sezení jsou Tvé poznámky. Ochota je realizovat je už na Tobě po našem sezení:),
 • Pokud se sezení nemůžeš zúčastnit a a) zjistíš to do 24 hodin od plánované schůzky - sezení po dohodě přesuneme na datum, které se hodí nám oběma, b) méně jak 24 hodin před sezením propadá částka za toto dané sezení a není možná náhrada,
 • 14 dní po zaplacení sezení a jeho nevybrání si ho či nezapočetí procesu, je možné od smlouvy odstoupit,
 • Uskutečnit sezení či započetí procesu jsi povinna/povinen do 3 měsíců od objednávky. Pokud si naopak do tří měsíců od objednávky sezení nevybereš, či nezačneš proces, nemáš nárok na náhradu.